הקטן את גודל הכתב באתרהגדל את גודל הכתב באתר

ארכיון

apple_3.jpg

apple_1.jpg

apple_2.jpg

"מרוץ התפוח 2010"  

31 באוגוסט 2010

מאות רוכבי אופניים השתתפו במרוץ התפוח שנערך בגליל העליון. בין המשתתפים היה גם פיטר לוטנברגר, שעד  שנת 2006 היה רוכב אופניים מקצוען במשך 12 שנה, הגיע למקום 6 בטור דה פרנס בפריז וניצח בטור של שוויץ. המרוץ, פרי חזונו של מנכ"ל עמותת "בשביל האופניים בגליל", עידו סירקין, עבר דרך כרמים, מטעים, פרדסים ובתי אריזה והביא את הרוכבים במגע ישיר עם תנובת האדמה בגליל.
פעילות עמותת "בשביל האופניים בגליל", נתמכת בין השאר ע"י יקב הרי גליל, השוכן בקיבוץ יראון. מתן החסות מתבטא בתמיכה בפעילות השוטפת, בציוד ספורט לרוכבים ובפרסים לזוכים בתחרויות. מנהלת השיווק של יקב הרי גליל, כרמית אהרנרייך: "יקב הרי גליל תומך בפעילות קהילתית, המשלבת תעשייה חינוך וספורט בחיבור לאזור הגליל ואיכויותיו. עמותת "בשביל האופניים" פועלת ללא מטרות רווח, בחינוך מאות ילדים, בני נוער ובוגרים מאזור הגליל לאהבת הספורט האתגרי והשמירה על איכות הסביבה. יקב הרי גליל ימשיך לתמוך וללוות פרויקטים דומים מתוך אמונה בעשייה מבורכת זו".
מנכ"ל עמותת "בשביל האופניים בגליל" עידו סירקין: "עשייה מסוג זה, למען רווחת קהילת תושבי הגליל היא שתשאיר את אותם צעירים ובוגרים באזור ותפתח בפניהם חלון הזדמנויות בתחומים שונים".
 

© כל הזכויות שמורות ליקב הרי גליל 2014 | אתר נגיש